Jak kupić domenę na aukcji?

Return to the help category

Jak kupić domenę na aukcji?

Aby kupić domenę na aukcji, musisz złożyć najwyższą ofertę. Użytkownik, którego oferta będzie najwyższa w chwili zakończenia aukcji, staje się jej zwycięzcą i nabywa domenę.

Aby złożyć swoją ofertę w aukcji, przejdź na stronę aukcji i wpisz kwotę w polu "Złóż ofertę", a następnie naciśnij przycisk Licytuj w aukcji.


Click to zoom in the picture.

Wyświetlona zostanie strona ze szczegółami wpisanej przez Ciebie oferty. Naciśnij przycisk Złóż ofertę w aukcji, aby złożyć nową ofertę w aukcji.


Click to zoom in the picture.

Pamiętaj, że do czasu zakończenia aukcji inni użytkownicy mogą także składać kolejne oferty; jeśli ich oferta będzie wyższa, zostaniesz przelicytowany. Dlatego biorąc udział w aukcji, musisz pilnować swojej oferty, aby zapewnić że będzie najwyższa.

Zależy mi na domenie. Jak zapewnić sobie zwycięstwo w aukcji?

Jeśli nie chcesz w tej chwili składać oferty, ale chcesz wrócić do aukcji później, możesz dodać ją do obserwacji. Poinformujemy Cię o zbliżającym się czasie zakończenia aukcji. Aby obserwować aukcję, kliknij odnośnik Obserwuj tę aukcję na stronie aukcji.


Click to zoom in the picture.

Na czym polega obserwacja aukcji?

Jeśli sprzedający ustalił w aukcji cenę "Kup Teraz", możesz także skorzystać z tej opcji, aby kupić domenę od razu po ustalonej cenie. W takim wypadku nie musisz czekać na zakończenie aukcji. Aby skorzystać z tej opcji, naciśnij przycisk Kup teraz.


Click to zoom in the picture.

Co to jest cena "Kup Teraz" w aukcji?

Możesz także zaplanować oferty do automatycznego złożenia pod koniec aukcji, jeśli inny kupujący przebije Twoją ofertę. Jest to szczególnie przydatne, jeśli nie będziesz mieć dostępu do Internetu w chwili zakończenia aukcji. Aby zaplanować swoje oferty, naciśnij przycisk Zaplanuj oferty.


Click to zoom in the picture.

Na czym polega planowanie ofert w aukcji?Tags: kupno na giełdzie, kupno na aukcji

Was this article helpful for you?   Yes No

Didn't found answers to your questions on our website?

Contact us to get help from our experts:

Contact us Send message  

Confirm the operation
Are you sure?
Suggestion :