Rejestracja domen

Rejestracja domen

Podaj nazwę domeny, którą chcesz zarejestrować:

Nie daj się nabrać na "domeny za złotówkę"! Sprawdź realne koszty utrzymania twojej domeny internetowej.


Dlaczego warto zarejestrować u nas domenę?

Inni rejestratorzy próbują przyciągnąć klientów oferując rejestrację domeny za darmo lub za symboliczną złotówkę - na rok.

W rzeczywistości już przy odnowieniu domeny na kolejny rok, klientów czeka przykra niespodzianka - koszt tej operacji to co najmniej 99 zł. W dodatku warunki rejestracji takiej "darmowej" domeny uniemożliwiają jej proste przeniesienie do tańszego rejestratora - klient jest związany drogim cennikiem odnowień przez co najmniej rok.

Tymczasem w AfterMarket.pl koszty utrzymania domeny są nieporównanie niższe. Już przy odnowieniu pierwszym domeny oszczędzisz 20 złotych, a potem będzie już tylko lepiej! Utrzymując u nas swoją domenę przez 5 lat, zaoszczędzisz aż 140 złotych w stosunku do konkurencyjnych rejestratorów domen.

Twoje oszczędności mogą być jeszcze większe, gdy skorzystasz z naszej promocji "Odnawiaj taniej". Dlatego warto rejestrować domeny u nas - od samego początku!Dlaczego warto zarejestrować u nas domenę?

Inni rejestratorzy próbują przyciągnąć klientów oferując rejestrację domeny za darmo lub za symboliczną złotówkę - na rok.

W rzeczywistości, już przy odnowieniu domeny na kolejny rok, klientów czeka przykra niespodzianka - koszt tej operacji to co najmniej 99 zł. W dodatku warunki rejestracji takiej "darmowej" domeny uniemożliwiają jej proste przeniesienie do tańszego rejestratora - klient jest związany drogim cennikiem odnowień przez co najmniej rok.

Tymczasem w AfterMarket.pl koszty utrzymania domen są nieporównanie niższe - zwłaszcza dla osób utrzymujących wiele domen! Koszt utrzymania 50 domen przez 5 lat w naszym serwisie jest od 4 do 10 tysięcy złotych niższy w stosunku do konkurencyjnych ofert.

Twoje oszczędności mogą być jeszcze większe, gdy skorzystasz z naszej promocji "Odnawiaj taniej". Dlatego warto rejestrować domeny u nas - od samego początku!