Offer to sell domain:

szczeniaczki.pl

Are you interested
in lease?
Ask for the possibility
of lease »
Installments:
206.62 PLN / m.
gross: 254.14 PLN
Make an offer to purchase the domain.
Negotiate price:
PLN
gross: 0 PLN
Buy Now:
3999 PLN
gross: 4918.77 PLN
How to buy this domain? Available settlement methods

VAT invoice form AfterMarket.pl

Buying the domain does not require account verification

Help for buyers on the marketplace

Domain description:

Witaj strudzony wędrowcze, któryś trafił na mą ofertę!

Znaczy się któraś z mych domen Cię zainteresowała. A być może więcej niż jedna. Świetnie! Pozwól, że przedstawię Ci kilka faktów. Przede wszystkim chciałbym żebyś wiedział, że regularnie podnoszę ceny moich domen: o X% co Y czasu, w zależności od wielu czynników (ruch na domenie, zainteresowanie nią, wartość rynkowa, aktualna sytuacja w branży, koniunktura itd.). Tak więc jedne z moich domen drożeją wolniej, inne szybciej, a jeszcze inne bardzo szybko.

 

Mam natomiast dwie ŻELAZNE zasady. 

Po pierwsze NIGDY nie obniżam cen domen. Jest inflacja, rząd drukuje pieniądze, a poza tym polski rynek domen i tak jest w powijakach, więc uznaj proszę najwyższą cenę jaką u mnie znajdziesz za promocję w stosunku do tego, ile musiałbyś zapłacić za tę lub analogiczną domenę np. na zachodzie Europy.

 

Po drugie ZAWSZE przedłużam swoje domeny. Inwestowanie w domeny na chwilę to amatorka. Szkoda czasu na taką zabawę. Siedzę w IT oraz e-commerce od lat, więc wiem coś na ten temat. Najwięcej na domenach zarabiają cierpliwi.

 

Jeśli więc w Twojej głowie pojawiła się myśl: "kupię tę domenę, ale poczekam, aż będzie taniej", to... nie. "Taniej już było", jak powiedział klasyk. A może myślisz, że jak poczekasz, to Twoja upragniona domena wróci do puli wolnych domen, bo jej nie przedłużę? Nope... 'Sorry Winnetou, business is business'. Przy okazji - w oceanie wolnych domen pływają rekiny oraz inne wygłodniałe drapieżniki, które nieustannie żerują, żądne nowych, atrakcyjnych domen. Tak więc szansa, że uda Ci się przechwycić wygasającą domenę przy tak dużej konkurencji oraz nieznajomości rynku, różnych metod, sposobów, "myków" oraz kruczków, jest naprawdę nieduża. Taki lajf, co zrobić... Lepiej kupić upragnioną domenę od razu i mieć święty spokój.

Tak więc, jeśli zależy Ci w sposób konkretny i zdecydowany na przejęciu jednej z moich domen na swój biznes, nie czekaj na cud, który nie nadejdzie. Kup ode mnie domenę marzeń i działaj! A jeśli akurat upatrzona przez Ciebie domena jest "bezcenna" (brak kwoty sprzedaży), to skontaktuj się za mną - jestem otwarty i lubię rzeczowo i konkretnie rozmawiać z ludźmi, tak więc z pewnością osiągniemy efekt "wygrany-wygrany".


Niech siła i prestiż domeny, która jest wizytówką całego Twojego biznesu będzie z Tobą!

The domain description was provided by the seller. AfterMarket.pl is not responsible for the information contained in the description.
puppies
Welpen
chiots
cachorros
цуценят
The domain name translation comes from Google Translate.
Information about the seller:
The seller has disabled the option to watch their profile.
Contact the seller
Information about the domain:
Expires: 2023-05-21
Confirm the operation
Are you sure?
Suggestion :

Aftermarket

Hello! If you need help with our services - we are here to help you.

HELP

Need help? Start typing a topic name (for example, "dns change", "domain sale") to get help.

Didn't find the answer?

Write a message to us. Chat with us. Back to the chat.