Offer to sell domain:

rumia.com.pl

Make an offer to purchase the domain.
Negotiate price:
PLN
Buy Now:
1499 PLN
gross: 1843.77 PLN
Are you interested in leasing this domain? Are you interested in lease?
Ask for the possibility of lease »
Installments:
77.45 PLN / m.
gross: 95.26 PLN
How to buy this domain? Available settlement methods
Settlement: VAT invoice

Requirements for account verification:
Buying the domain does not require account verification
Learn more about account verification...

Available transaction settlement methods:
VAT invoice form AfterMarket.pl
Learn more about settlement methods...

Domain description attached by the seller

Witaj strudzony wędrowcze, któryś trafił na mą ofertę!

Znaczy się któraś z mych domen Cię zainteresowała. A być może więcej niż jedna. Świetnie, na pewno się dogadamy! Pozwól, że przedstawię Ci kilka faktów. Przede wszystkim chciałbym żebyś wiedział, że regularnie podnoszę ceny moich domen: o X% co Y czasu, w zależności od wielu czynników (ruch na domenie, zainteresowanie nią, wartość rynkowa, aktualna sytuacja w branży, koniunktura itd.). Tak więc jedne z moich domen drożeją wolniej, inne szybciej, a jeszcze inne bardzo szybko.

 

Mam natomiast dwie ŻELAZNE zasady. 

Po pierwsze NIGDY nie obniżam cen domen. Jest inflacja, rząd drukuje pieniądze, a poza tym polski rynek domen i tak jest w powijakach, więc uznaj proszę najwyższą cenę jaką u mnie znajdziesz za promocję w stosunku do tego, ile musiałbyś zapłacić za tę domenę np. na zachodzie Europy. 

Po drugie ZAWSZE przedłużam swoje domeny. Inwestowanie w domeny na chwilę to amatorka. Szkoda czasu na taką zabawę. Siedzę w IT oraz e-commerce od lat, więc wiem coś na ten temat. Najwięcej na domenach zarabiają cierpliwi.

 

Jeśli więc w Twojej głowie pojawiła się myśl: "kupię tę domenę, ale poczekam aż będzie taniej", to... nie. "Taniej już było", jak powiedział klasyk. A może myślisz, że jak poczekasz, to Twoja upragniona domena wróci do puli wolnych domen, bo jej nie przedłużę? Nope... "sorry Winnetou, business is business". Przy okazji - nie chciałbyś tego - w oceanie wolnych domen pływają rekiny oraz inne wygłodniałe drapieżniki, które nieustannie żerują wygłodniałe i żądne nowych, dobrych domen. Tak więc szansa, że uda Ci się przechwycić wygasającą domenę jest naprawdę nieduża. Lepiej kupić ją od razu i mieć spokój.

Tak więc jeśli zależy Ci w sposób konkretny i zdecydowany na przejęciu jednej z moich domen na swój biznes, nie czekaj na cud, który nie nadejdzie. Kup ode mnie domenę marzeń i działaj! A jeśli akurat upatrzona przez Ciebie domena jest "bezcenna" (brak kwoty sprzedaży), to skontaktuj się za mną - jestem otwarty i lubię rzeczowo i konkretnie rozmawiać z ludźmi, tak więc z pewnością osiągniemy efekt "wygrany-wygrany".

Information about the domain
Domain expires: 2021-04-02
Expires: 2021-04-02
 
If you want to receive notification of auctions and sale offers of this domain, add it to the watch list:

Information about the seller
Seller: buchacz
 
If you want to receive notification of other sale offers from this seller, add them to the watch list:

Domain traffic
Traffic from the last 30 days: 35 wejść
Traffic from the last 30 days: 35 visits
Show statistics:
Confirm the operation
Are you sure?
Suggestion :