Oferta sprzedaży domeny:

quickstep.pl

Make an offer to purchase the domain.
Negotiate price:
PLN
gross: 0 PLN
Are you interested
in lease?
Ask for the possibility
of lease »
Are you interested in
buying in installments?
Ask for the possibility
of installments »
How to buy this domain? How to buy this domain?

VAT invoice form AfterMarket.pl

Buying the domain requires account verification

Help for buyers on the marketplace

Domain description:

Quickstep to taniec towarzyski należący do grupy tańców standardowych. Powstał w latach 20 XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Po raz pierwszy w Europie pojawił się w Anglii w pierwszej połowie XX stulecia, będąc poniekąd szybką odmianą fokstrota. Podobnie jak fokstrot charakteryzuje się metrum parzystym (4/4). Przy tempie 48-50 taktów/min quickstep jest najszybszym tańcem standardowym (od 2 do 8 kroków w takcie, średnio 4). Jak każdy z tańców standardowych jest tańczony w trzymaniu zamkniętym (nie dotyczy tzw. stylu latynoamerykańskiego).

Quickstep należy do grupy tańców swingowych, jednak ze względu na szybkie tempo akcja swingowa jest mniej wyraźna niż w fokstrocie. (Akcja swingowa to przyspieszenia i zwolnienia ruchu podobne do wykonywanych przez huśtawkę, czyli swing po angielsku, będącej odpowiednio na dole i na górze).

Charakterystyczną cechą quickstepa są podskoki, sprawiające wrażenie, jakby tańcząca para poruszała się ponad powierzchnią parkietu, oraz kicki (czyli wykopy nogami w powietrze). Choć w zasadzie nie wykonuje się podskoków, szybkie tempo tańca sprawia, że przy krokach tańczonych w tempie 8/takt (czyli rozliczanych jako quick-and-quick) tancerze samoistnie wznoszą się w powietrze. Charakterystyczne figury quickstepa to np. Progressive Chasse (wrażenie unoszenia się nad parkietem), Woodpecker (z kickami) oraz Rocket (oba efekty naraz).

Na turniejach tańczy się go jako czwarty taniec standardowy, zaraz po walcu wiedeńskim w klasach tanecznych E oraz D. W klasach wyższych tańczony jest jako piąty taniec standardowy, zaraz po fokstrocie.

na podstawie wikipedia

The domain description was provided by the seller. AfterMarket.pl is not responsible for the information contained in the description.
quickstep
schneller Schritt
étape rapide
Paso rápido
швидкий крок
The domain name translation comes from Google Translate.
Information about the seller:
The seller has disabled the option to watch their profile.
Contact the seller
Information about the domain:
Domains maintained outside AfterMarket.pl.
Potwierdź wykonanie operacji
Czy na pewno?
Podpowiedź :

Aftermarket

Hello! If you need help with our services - we are here to help you.

HELP

Need help? Start typing a topic name (for example, "dns change", "domain sale") to get help.

Didn't find the answer?

Write a message to us. Chat with us. Back to the chat.