Oferta sprzedaży domeny:

czesci24.pl

Dzierżawa:
1000 PLN / m.
brutto: 1230 PLN
Kup na raty od:
816.67 PLN / m.
brutto: 1004.50 PLN
Kup teraz:
49000 PLN
brutto: 60270 PLN
Jak kupić tę domenę? Dostępne formy rozliczenia

Faktura VAT od AfterMarket.pl

Kupno domeny nie wymaga weryfikacji konta

Pomoc dla kupujących na giełdzie

Opis domeny:

Domena pod którą nieprzerwanie od 2006 do 2021 roku funkcjonował sklep internetowy / hurtownia części samochodowych. Naturalny, motoryzacyjny profil linków pod kątem SEO ( dobra inwestycja i oszczędności związane z linkbuildingiem pod kątem SEO i widoczności sklepu w sieci), krótka i dobra nazwa pod sklep e-commerce z tego typu asortymentem. 


Jedyna taka domena na rynku, idealna dla producenta części samochodowych, dealera lub dowolnego podmiotu z branży motoryzacyjnej. 


Inwestując i kupując domenę, nie kupujesz jedynie samej nazwy! 

Linki prowadzące do domeny, naturalnie zwiększają jej autorytet, co przekłada się na większą widoczność sklepu internetowego w Google i łatwiejszą indeksacje nowych treści na domenie. 

Jak zakupić domenę przez giełdę domen aftermarket.pl?


Kupno przez przycisk „Kup Teraz”

W momencie kliknięcia „Kup Teraz”, następuje automatycznie rozpoczęcie bezpiecznej transakcji Escrow – w chwili zakupu następuje zmiana abonenta domeny i sprzedający nie ma już dostępu do nazwy – domena jest „w zawieszeniu” do 7 dni – to dostępny czas na opłacenie zamówienia.

Jeśli wybiorą Państwo sposób płatności po przez szybkie płatności internetowe to już po kilku minutach transakcja Escrow zostaje zakończona i domena jest przeniesiona na Państwa konto i można nią swobodnie dysponować. Fakturę VAT za zakup domeny pobiorą Państwo w panelu konta AfterMarket.pl

Kupno domeny po przez „Kupno na Raty”

„Kup na Raty” to usługa serwisu AfterMarket.pl (nie jest to finansowanie przez kredyt / bank) – usługa umożliwia rozłożenie płatności na wybraną liczbę rat. Po opłaceniu pierwszej raty, domena automatycznie znajdzie się na Państwa koncie i będą mogli Państwo nią swobodnie zarządzać.

W każdym kolejnym miesiącu otrzymają Państwo powiadomienie mailowe o wymagalności kolejnej raty. Fakturę VAT pobierają Państwo w panelu swojego konta.

Dzierżawa domeny.

Usługa dzierżawy domeny umożliwia w ramach stałej, niskiej kwoty dostęp do dzierżawionej domeny z możliwością jej pierwokupu.

Po zawarciu transakcji dzierżawy, domena jest przenoszona na Państwa konto i mogą Państwo swobodnie dysponować domeną. W każdej chwili istnieje możliwość wypowiedzenia umowy dzierżawy lub po prostu zakup domeny po cenie „Kup Teraz”.

Dzierżawa to wygodne rozwiązanie, jeśli zależy Państwu, aby na początku nowego projektu nie ponosić zbyt dużych kosztów, jednocześnie czerpiąc korzyści z np. już uruchomionego projektu / biznesu.

W trakcie dzierżawy domena jest w pełni zabezpieczona i dostępna na Państwa koncie.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z zakupem domeny, zapraszamy do kontaktu po przez formularz kontaktowy dostępny u dołu strony (skontaktuj się ze sprzedającym).Opis domeny został dostarczony przez sprzedającego. AfterMarket.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje zawarte w opisie.
Informacje o sprzedającym:
Sprzedający wyłączył możliwość obserwowania swojego profilu.
Skontaktuj się ze sprzedającym
Informacje o domenie:
Wygasa: 2023-07-21
Domain traffic:
Traffic from the last 30 days: 600 visits
42.10%
Poland
22.30%
Belarus
7.32%
Ukraine
3.83%
United States
3.83%
Russian Federation
1.50%
United Kingdom
1.33%
China
1.16%
Germany
1.00%
Netherlands
0.83%
France
14.81%
Other countries
55.74%
Direct visits
23.13%
8.15%
1.16%
0.83%
0.83%
0.67%
0.67%
0.50%
6.49%
Other websites
Show statistics:
Potwierdź wykonanie operacji
Czy na pewno?
Podpowiedź :

Aftermarket

Dzień dobry! Jeśli potrzebujesz pomocy w związku z naszymi usługami - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

POMOC

Potrzebujesz pomocy? Zacznij wpisywać temat (na przykład "zmiana dns", "sprzedaż domeny") aby uzyskać pomoc.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Napisz do nas wiadomość.
Porozmawiaj z nami na czacie.
Czat dostępny w dni robocze od 10 do 16.