Ta domena jest dostępna na sprzedaż na giełdzie AfterMarket.pl: Cena Kup Teraz:
 akademiazarabiania.pl 10500 PLN
(12915.00 PLN z VAT)

Ponieważ domena jest zarejestrowana w AfterMarket.pl, po uiszczeniu opłaty jej transfer jest gwarantowany.


Kup domenę od ręki:
10500 PLN

Sprzedawca tej domeny ustalił cenę Kup Teraz w wysokości: 10500 PLN.

Możesz natychmiast zakupić tę domenę po tej cenie naciskając ten przycisk.

Zakup domeny możliwy jeśli posiadasz odpowiednie środki na koncie.

W następnym kroku będziesz mógł potwierdzić szczegóły transakcji.

Złóż ofertę na domenę:
 PLN

Sprzedawca tej domeny udostępnił opcję negocjacji.

Możesz złożyć ofertę sprzedającemu naciskając ten przycisk.

W następnym kroku będziesz mógł potwierdzić szczegóły transakcji.

Wydzierżaw domenę:
116 PLN / mies.

Możesz wydzierżawić tę domenę płacąc miesięczny czynsz.

W okresie dzierżawy będziesz mieć pełną kontrolę nad domeną.

W następnym kroku będziesz mógł potwierdzić szczegóły transakcji.

Kup na raty już od:
3500 PLN / mies.

Sprzedawca zgadza się na sprzedaż tej domeny na raty.

Możesz wybrać plan płatności ratalnych - kliknij aby zobaczyć dostępne plany.

W następnym kroku będziesz mógł potwierdzić szczegóły transakcji.Obserwuj tę domenę   Wyślij wiadomość do sprzedającego   Zobacz inne domeny tego sprzedawcy  
Potrzebujesz pomocy w kupnie tej domeny? Zadzwoń do nas:
801 014 128     +48 123 767 128
Jak kupić domenę?

Domena wygasa: 2018-01-26

Metoda transferu: Wewnętrzny transfer domeny

Kategorie: Finansowe, Frazy, Giełda

AkademiaZarabiania.pl to domena z klasą.

Idealna domena dla osoby, która wie jak zarabiać pieniądze. Dla osoby lub grupy osób, którzy wiedzą jak to robić i chcą np. tę wiedzę przekazać dalej. Rzecz oczywista, że taka osoba lub grupa osób nie zaoferuje mi trzycyfrowej kwoty za tę domenę. Nie oddam tej domeny komuś, kto chce ją kupić za grosze i zrobić sobie pod nią jakiś swój "szwindel" do wyłudzania pieniędzy. Osoba, która zasługuje na domenę AkademiaZarabiania.pl zaoferuje mi za nią konkretną kwotę lub po prostu kliknie Kup Teraz. Domena jest bardzo konkretna, łatwa do zapamiętania i jest najwyższym możliwym generykiem w najlepszej na polskim rynku końcówce .pl.

PS. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na domenę AkademiaZarabiania.pl mam tańsze zamienniki, bez myślników i cyfr (Cyfry - szczególnie te nie układające się w liczbę "24" - oznaczają totalny brak profesjonalizmu osoby lub firmy znajdującej się pod danym adresem. Można takich adresów stworzyć tysiące, jednak po latach ich utrzymywania okaże się, że są nic nie warte lub warte ok.1% zainwestowanej w nie przez lata kwoty. Dlatego też warto kupić domenę od doświadczonego domainera, gdyż domeny, które posiada w swoim portfolio to przeważnie domeny specjalnie wyselekcjonowane wg różnych czynników, dzięki czemu z każdym rokiem zyskują na wartości.).

Pozdrawiam, Sławomir Glica

Informacje o sprzedawcy

Dobra domena otwiera przed jej właścicielem wachlarz dodatkowych możliwości.
Dobra domena to renoma i klasa.

99% moich domen jest starannie wyselekcjonowanych i bardzo wątpliwe, aby Państwo znaleźli lepszą lub chociaż podobną domenę wolną do rejestracji:)
To samo w większości przypadków dotyczy cen na rynku domen, przeważnie ceny u mnie są wyjątkowo konkurencyjne w porównaniu z innymi ofertami.
Aczkolwiek mam wystawione na giełdzie również i takie domeny, które w zasadzie nie są na sprzedaż. No, może za jakąś nierealnie wysoką kwotę:)

Jeśli nie potrzebują Państwo dobrej domeny tylko byle jakiej to do wybranej przez Państwa frazy można dopisać parę cyfr, np."55", "66" czy "1234" i zarejestrować sobie taką domenę za kilkanaście złotych:) Zapewne będzie wolna:) Jednak jak to będzie wyglądać i co o Państwa firmie/biznesie będą sądzić potencjalni Kontrahenci to już całkiem inna kwestia. Co prawda są cyfry powszechnie akceptowane i uznawane za dobrą alternatywę, aczkolwiek takie domeny też już będą zajęte:)

Dobra domena to inwestycja. Kwotę jaką wydasz na zakup płacisz tylko raz w życiu, później co roku już tylko utrzymujesz domenę za kilkadziesiąt złotych - na Aftermarkecie jest to stosunkowo tanie rozwiązanie (w porównaniu np. z Home czy z Nazwą).
Dobra domena z odpowiedniej branży (odpowiednia pod kątem przelicznika komercja/ dochody w branzy/ ilosc ofert na domeny rocznie) może już po roku lub najpóźniej po paru latach osiągną zawrotną wartość.
Czasem zdarza się osiągnąć zawrotny XIRR inwestycji już w miesiąc.
Dobra domena to również "store of value", czyli przechowywanie wartości pieniądza. W czasach, gdy oficjalnie inflacja wynosi 2%, a wg pewnych źródeł może to być nawet 10% to w zasadzie nie inwestując, a jedynie oszczędzając w pewnym sensie tracimy - przy odłożonych 100 000 PLN - po roku takiej inflacji możemy za 100k kupić tyle rzeczy ile rok wcześniej za 90k. Dlatego warto chociaż część kapitału przeznaczyć na internetowe inwestycje. Domeny, dawniej inwestycje wysokiego ryzyka, obecnie są to stosunkowo stabilne inwestycje - np. w porównaniu z kryptowalutami, gdzie jednego dnia Bitcoin może stracić nawet połowę wartości... Część osób dorobiła się na kryptowalutach, a pozostali marząc o Ferrari kupili na górce i sprzedają na dołku, gdy zapowiada się tzw. "bear market" lub jeszcze większy krach. W porównaniu z tym rynkiem - domeny stają się stabilnymi inwestycjami.

Miejmy na uwadze też to, że każdy adres jest unikalny.
O inwestycji w domeny warto pomyśleć już dzisiaj, każdego dnia sprzedawanych jest wiele domen na samym Aftermarkecie. Każdego dnia rejestrowane są nowe domeny. Lepiej w coś zainwestować późno, niż później :)

W celu szybkiego kontaktu zostawiam telefon: +48 697-363-091.
Jeśli nie będę mógł odebrać to oddzwonię.

Pozdrawiam,
SławomirAkademiaZarabiania_pl.png    14.98 KB    Domena z klasą: AkademiaZarabiania.pl


Odwiedziny strony w ciągu ostatnich 30 dni: 7

Wyświetlenia tej oferty w ciągu ostatnich 30 dni: 0

Liczba obserwujących: 4

100.0    Wejścia bezpośrednie
  
50.0    PL    Polska
33.3    US    United States
16.7    FR    France

Wykres ruchu dla 

Wczytuję...
Wczytuję podobne domeny...